KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15207309

nr 1520 7309

Teckning

Alexander Wetterling. Monogramsignerad AC, "1843", torgscen. Bildmått: 15x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 21:15:49